Нові книги


 Монтгомері Люсі-Мод. Енн у Домі Мрії : роман [ Текст] / Люсі-Мод Монтгомері; пер. з англ. Анни Вовченко. – Львів : Урбіно, 2014. – 272 с.

У житті Енн відбувається довгоочікувана подія: вона стає дружиною Гілберта Блайта. Молоде подружжя вирушає на узбережжя гавані Чотирьох Вітрів, де в приморському селищі Глен Гілберт переймає лікарську практику по своєму родичу.
Енн знайомиться з новими друзями: капітаном Джимом, який працює на маяку, панною Корнелією Брайант та Леслі Мур, яка дбайливо доглядає свого невиліковно хворого чоловіка. Тут, у Домі Мрії, на Енн чекають радощі й печалі заміжньої жінки, після важкого випробування вона зазнає щастя материнства і, як завжди, не втомлюється змінювати світ довкола себе.

 Люсі-Мод Монтгомері. Енн із Шелестких Тополь [ Текст] / пер. з англ. Анни Вовченко. – Львів : Урбіно, 2014. – 288 

Закінчивши навчання в коледжі, Енн Ширлі влаштовується на посаду директриси школи в містечку Саммерсайд.

Вона винаймає житло в старовинному, оповитому романтикою домі Шелесткі Тополі. Попереду улюблена робота й очікування на одруження з коханим. Усе було б чудово, якби не ворожість численної й шанованої родини Прінглів, через яку Енн уже подумує покинути Саммерсайд. Та несподівано вона не лише примиряється із Прінглами, які відтоді стають їй справжніми друзями. Енн знайомиться зі своєю маленькою сусідкою Елізабет і знаходить у ній рідну душу, а згодом їй вдається заприязнитися зі своєю заступницею Кетрін, постійно всім невдоволеною молодою жінкою, яка під впливом Енн цілковито змінюється. Невдовзі Енн покине такі милі їй Шелесткі Тополі й повернеться до Ейвонлі.

Люсі-Мод Монтгомері. Енн із Ейвонлі [ Текст] / пер. з англ. Анни Вовченко. – Львів : Урбіно, 2013.

Після вчительської семінарії Енн повертається до Ейвонлі, щоб працювати в місцевій школі. Юній учительці доведеться завойовувати прихильність і любов своїх учнів, бо ж серед них чимало шибеників, ледарів і незграб.

До того ж, у Зелених Дахах вона мусить допомагати виховувати шестирічних близнят, Дору й Деві, чия мама, далека родичка Марілли, померла. На щастя, Енн вкотре переконується, що в житті завжди можна зустріти рідну душу. Крім того, дівчина раптом усвідомлює, що їй дедалі більше подобається один юнак…

Монтгомері Люсі-Мод. Енн із Зелених Дахів: Роман [ Текст] / Люсі-Мод Монтгомері; пер. з англ. Анни Вовченко. - Львів: Урбіно, 2012. - 320 с.


Події цієї чудової книжки відбуваються в далекій Канаді, на острові Принца Едварда. На фермі Зелені Дахи живуть немолоді вже брат із сестрою, Метью й Марілла Катберти.

Якось вони вирішили взяти із сирітського притулку хлопця, котрий міг би допомагати їм у господарстві. Проте їхньому здивуванню не було меж, коли виявилося, що замість хлопця до них прибула руденька худорлява дівчина, Енн Ширлі. І в цієї незвичайної істоти виявилася напрочуд химерна вдача!

Люсі-Мод Монтгомері. Енн із Острова Принца Едварда [ Текст] / Люсі-Мод Монтгомері , пер. з англ. Анни Вовченко. – Львів : Урбіно, 2013/- 270c/

Час невблаганно плине, і мрійлива дівчинка, а потім – зовсім юна вчителька перетворюється на чарівну студентку. Мрії Енн про навчання здійснюються, вона полишає ейвонлійську школу та їде до Редмондського коледжу. Перед нею нові можливості, нові знайомства, нові друзі й сердечна подруга Філіппа… Крім того, врода Енн і її небуденний розум привертають усе більше уваги. Природно, що довкола аж роїться від юнаків, і не один бажав би, щоб ця гордовита красуня стала для нього не лише другом. Іноді Енн сама не може розібратися у власних почуттях. Хто їй більше до душі – багатий і вродливий Рой Гарднер чи все-таки відданий Гілберт Блайт?

Монтгомері Люсі. Емілі з Місячного Серпа [ Текст] :Трилогія.Книга 1 .- Львів: Свічадо, 2012. — 416 с.

Перед вами історія дівчинки - сироти, обдарованої талантом писати.
Дівчинки, якій заборонили розповідати свої ідеї вголос, а вона відповіла: "Але думати буду". Їй не дозволяли цілувати кота, а вона на те: "Я цілуватиму його лишень тоді, коли ніхто не бачить". Разом з Емілі Ви побуваєте у долині Чорної Водиці, дізнаєтесь, де живе Повелителька Вітрів і що таке Місячний Серп. Вам відкриється світ і сутність Бога очима дитини. Ви просто не зможете залишитись байдужим до Емілі, яка так любить життя, незважаючи ні на що 

Монтгомері Люсі. Емілі виростає[ Текст] Трилогія. Книга 2 Львів: Свічадо, 2014. — 360 с.

Емілі стала дорослішою, й життя підкидає їй нові труднощі, які вона долає з притаманною їй мудрістю та любов`ю. Вона покидає Місячний Серп, який тривалий час був її рідною домівкою і вирушає на навчання у школу в Шрусбері.
Завдяки своїм талантам, Емілі зможе вистояти у боротьбі з труднощами нового життя, а також допомогти своїм друзям у їх подоланні, бо ця дівчина володіє тим, чого багато хто з нас ніколи не мав, а проте віддав би за це життя. 

Йоанна Яґелло. Шоколад із чилі[ Текст] / пер. з пол. Божени Антоняк. – Львів : Урбіно, 2013.-286c.


Чи доводилося Вам куштувати шоколад із чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до омріяного ліцею. Вона відшукала давно втрачену сестру й нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Здається, перед нею чудове майбутнє. Проте не все так рожево. На навчання Лінці доведеться заробляти, мама не в стані сплатити за дорогий приватний ліцей, стосунки із сестрою теж не завжди ідеальні. Проте на неї чекає неприємний сюрприз. Що ж, може, кохання не завжди мусить бути солодким, як молочний шоколад? Може, воно нагадує шоколад із чилі?

Яґелло Йоанна. Кава з кардамоном[ Текст] : Роман / Яґелло Йоанна /пер. з пол. Божени Антоняк. – Львів : Урбіно, 2013.-231с. 

Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки раптом змінюється. Її мама дедалі більше втомлюється й дратується, вітчим чимраз довше затримується на роботі, Лінці доводиться займатися молодшим братиком, хоча не за горами випускні іспити, і треба більше приділяти уваги навчанню… 

Гутовська-Адамчик Малгожата. Дівчата з 13-ї вулиці 
[ Текст] : роман / Малгожата Гутовська-Адамчик; пер. з пол. Божени Антоняк. – Львів: Урібно, 2014. – 240 с. 
Ви ще не читали такої відвертої, правдивої та проникливої книжки, де з надзвичайним розумінням описуються проблеми чотирнадцятирічних! Вічно похмура Агата, легковажна Клаудія й старанна відмінниця Зося – однокласниці, але не подруги. Занадто вони різні! Та неcподівано доля зводить дівчат разом. Вони отримують незвичайне завдання – читати вголос їхній однолітці Магді, яка лежить у комі після нещасного випадку. Вражена Агата розуміє, що ця дівчина і є таємничою незнайомкою, яка віднедавна постійно їй снилася! Своїми здогадами вона ділиться із Клаудією та Зосею. Тепер у них є спільна мрія: Магда мусить прокинутися…
  

 _________________________________________________________________________

Приємного читання!!!

 Мензатюк, З. Зварю тобі борщику / З. Мензатюк ; намал. О. Магеровська. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2013. – 59 с. : ілюстр. Відома українська письменниця, лауреат премії ім. Лесі Українки, Зірка Мензатюк дарує вам свою нову книжку. У цій книжечці всі казки не лише веселі й цікаві, а ще й дуже смачні. Бо коли їх читаєш, то слинка котиться. І відразу хочеться разом з Олесею та Івасем, героями цих казок, скуштувати запашного борщу, смачнючих вареників, солодких млинців та інших українських страв, які живуть не лише на вашому столі, а й у казці.
 Микицей, М. Будинок, який умів розмовляти : повість / М.Микицей ; худож. Т. Копитова. – К. : Грані – Т, 2012. – 65 с. : ілюстр. – (Книготерапія).
Ця книжка про те, що дива не конче слід шукати за далекими морями-океанами – інколи досить буває виїхати за місто, познайомитися зі статечним паном Будинком і бодай на кілька днів замешкати в ньому. І тоді ти – так само, як Даринка-Жаринка – зможеш здійснити заповітну мрію Бузку, подружитися з паном Лелекою і дізнатися про те, що буває, коли хлопчик і дівчинка міняються ролями… А головне – ти відкриєш для себе дивовижний світ цікавущого родинного спілкування, яке дарує справжню радість і надихає на творення добра!
 Вдовиченко, Г. (1959- ). Ліга непарних шкарпеток / Г.Вдовиченко ; худож. Д.Скляр. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2013. – 125 с. : ілюстр.
 У нижній шухляді шафи жили непарні шкарпетки. Їм дуже хотілося бути потрібними, але… одного разу господиня пообіцяла викинути «весь цей мотлох». Тоді вони організували «Лігу непарних шкарпеток», і коли хтось із них потрапляв у біду, друзі рятували його – витягали зі сміття. Навіть коли до сірої шкарпетки знайшлася пара, вона не захотіла покидати старих друзів…
З цією книжкою почнете цінувати справжню дружбу, допомагати одне одному.
 Гридін, С. Федько у віртуальному місті / С. Гридін ; ілюстр. О. Шапкаріної ; обкл. О. Шингур. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2011. – 207 с. : ілюстр. – (Планета Чудасія).
Продовжуємо знайомити тебе з книжками українського письменника Сергія Гридіна. Отож, пригоди Федька продовжуються…
Зовсім не підступний, а кумедний і дуже милий комп’ютерний вірус Федько – в небезпеці. Щоб визволити його з віртуального полону, друзям Сашкові, Петрикові і Марічці Петренко доведеться блукати віртуальним містом та поквитатись із наймогутнішим комп’ютерним вірусом у світі…
Лущевська, О. Друзі за листуванням / О. Лущевська ; ілюстр. Н. Гайди. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2011. – 185 с. : ілюстр. – (Класні історії).
До вашої уваги нова книжка Оксани Лущевської. Прочитавши її ви дізнаєтесь, як в далекій заокеанській країні, в англомовному таборі для дітей з усього світу українська дівчинка Ксеня знайшла собі вірного друга Еріка – американського хлопчика, з яким, виявляється, так багато спільного, так легко і радісно, що взагалі не хочеться розлучатись. Але канікули не можуть тривати вічно. А чим наповнити розлуку? Бердт В. Мій друг Юрко Циркуль та інші:Шкільний роман/ В.Бердт, хлюст. Івети Клочкової.- Львів:Видавництво Старого Лева.-2012.-269 с.
     Усе почалося з того, що Вадько Журбін і його друг Юрко Циркуль вирішили підзаробити грошенят на новий мобільник, обтрусивши грушук діда Дмитра. І все було б гаразд, якби не підступна гумка на Юркових штанах і невгамовний дідів пес. Пригоди безштанька на груші стали  приводом до справжніх шкільних війн, з яких ворогуючі сторони врешті вийшли просто друзями, попереду яких-багато  життєвих випробувань, і нещаслива дідова груша- чи не найлегше…


   Енде М. Нескінченна історія/ М. Енде.-Львів:Видавництво Старого Лева.-2008.-558с.
         «Нескінченна історія» Міхаеля Енде стала «золотою класикою; дитячої літератури, була переведена багатьма мовами і успішно екранізована.Це книга про книгу, яка так полонить увагу звичайного хлопчика Бастіна, що він потрапляє в іншу реальність, у чарівну країну Фантазію, щоб вплинути на хід подій і порятувати  Дитинну Царівну.

Космовська Б. Позолочена рибка:Роман/Пер. З пол.. Божени Фнтоняк.-Львів: Урбіно,2012.-144с.
         Батьки Аліції, донедавна «Страшенно Розпещенної Одиначки». Розлучилися. Дівчина поступово вчиться сприймати нову татову супутницю життя й спілкуватися з постійно зайнятою мамою.Народжується перше кохання , з’являється необхідність робити власний вибір. У своєму оточенні Ф ліція зіштовхується із проблемамит анорексії, наркотиків, байдужості однокласників. Проте найбільше змінює її життя важка хвороба зведеного братика. На Аліцію чекає складне випробування- підтримка маленького Фридерика та його мами,Міс Літа, яку вона досі не надто любила…
   Монтгомері Люсі-Мод. Енн із Зелених Дахів: Роман/ Люсі-Мод Монтгомері ; пер. З англ.Анни Вовченко.- Львів: Урбіно,2012.-320 с.
     Події цієї чудової книжки відбувається в далекій Канаді, на острові Принца Едварда. На фермі Зелені Дахи живуть немолоді вже брат із сестрою,Метью й Маріцлла Катберти. Якось вони вирішили взяти із сирітського притулку хлопця, котрий міг би бу допомагати їм у господарстві.Проте їхньому здивуванню не було меж. Еоли виявилося, що замість хлопця до них прибула руденька худорлява дівчина,Енн Ширлі. Ів цієї незвичайної істоти виявилася напрочуд химерна вдача.

           Нестлінгер К. Маргаритко, моя квітко: Роман/К.Рестлінгер;Пер. З нім. О. Сидор.- Львів: Урбіно,2013.-416с.-(Серія «Прикольна книжка»).
            Чого лише не відбувається в житті Маргарити-Марії Закмаєр або ж просто Маргаритки! У 14 наша героїня-звмчайна товста дівчинка, а її найбільша проблема-це пережити черговий урок фізкультури! Коли  дівчині виповнюється 15, Маргаритене життя стрімко змінюється, бо її батьки розходяться, а тато залишається з її молодшим братом Гансиком. Щоправда, коли їй виповнюється 17, родина знову возз’єднується.Та в Маргаритки назріла нова проблема.


           Росич Олекса.Джованні  Трапатоні:Казка для підлітків, їхніх батьків, дідусів та бабусь.-Львів: Видавництво Старого Лева,2010.-370с.
      Колись давно жив на землі чорний чарівник, і так багато було породжено ним зла,що коли настав час помирати, великий страх обійняв його. І аби уникнути Суду Божого, він зачаклував себе у ворона.
             Скиба Р. Баламутники/Р. Скиба. Нам. Марина Михайлошина.-Львів: Видавництво Старого Лева,2011.-31с.

      В цій книжці розміщені вірші про природу та тварин.