Конкурси

Львівська обласна бібліотека для дітей проводитьМіжнародний онлайн – конкурс «Що ти знаєш про великого  українського поета?»Міжнародний онлайн-конкурс  «Що ти знаєш про великого українського поета» оголошується з нагоди 200-ліття від дня народження Т.Г.Шевченка та з метою популяризації  творчої спадщини Кобзаря серед читачів бібліотек інших країн.
Щоб перемогти у конкурсі, потрібно якомога повніше відповісти на запитання, запропоновані організаторами конкурсу.
В конкурсі можуть взяти участь учні  5-11 класів – читачі бібліотек  Польщі, Росії, Білорусії, Казахстану та інших країн.
Питання про життя і творчість Т.Г. Шевченка  поділені  згідно вікових категорій учасників – 5-6, 7-8 та 9-11 класи.
Конкурс проводиться з 9 лютого по 9 березня 2014 р.
Порядок організації та проведення конкурсу:

  1. 3 лютого на сайті бібліотеці та на блогах бібліотеки «Бібліородзинки», «БлоГнот методиста» та на сторінках партнерів розміщується інформація про початок конкурсу.
  1. Питання конкурсу можна знайти за посиланням
Для 5-6 класів – http://bit.ly/NdttopДля 7-8 класів – http://bit.ly/1gSIxovДля 9-11 класів – http://bit.ly/Mx3LKB
  1. В опитувальному листі є графи, обов’язкові до заповнення: прізвище, ім’я, країна, місто, школа, клас, в якому навчається конкурсант, а також назву бібліотеки, читачем якої він є.
  1. 9 березня, о 18.00 год. за київським часом, прийом відповідей припиняється.
  1. Журі конкурсу оцінює відповіді учасників та визначає переможців. Імена переможців будуть оголошені на сайті бібліотеки, а призи за перемогу будуть надіслані поштою.
  1. За найповніші та найточніші відповіді переможців чекають призи – футболки з логотипом бібліотеки, книги про Т.Г.Шевченка, сувеніри.
  1. До складу журі конкурсу входять представники бібліотеки, письменники, викладачі української мови та літератури. Оцінюватимуться повнота, достовірність відповідей.
Щиро запрошуємо до участі у конкурсі «Що ти знаєш про великого українського поета»?
Читайте та перемагайте!

Стартував Всеукраїнський конкурс "Найкращий читач України-2014".
Юні книгомани! Якщо ви любите читати, хочете перемагати та мрієте попасти на Фестиваль дитячого читання "Книгоманія" до міста Львова 16-18 травня цього року - цей конкурс саме для вас.
Учасниками Конкурсу є всі охочі учні 6, 7, 8 класів, ознайомлені з Умовами проведення.
Оголошення Конкурсу відбувається 28 січня 2014 року.
Реєстрація учасників проводиться в бібліотеці, де відбуватиметься відбірковий етап, шляхом заповнення Реєстраційної анкети.
Конкурс проводиться в чотири етапи:
1-й етап (відбірковий) – триває 1-25 лютого 2014 р. в усіх шкільних, дитячих і сільських бібліотеках (філіях). Змагання проводяться 26 – 28 лютого. Точну дату і час призначає координатор та повідомляє про це всіх зареєстрованих учасників Конкурсу. Реєстрація припиняється за 3 дні до встановленої дати змагання.
2-й етап (міський/районний) триває 1-21 березня 2014 р. Змагання рекомендується проводити 22 – 24 березня. Дату проведення змагання визначає координатор 2 етапу і повідомляє про це учасників 2 етапу не пізніше, ніж за 5 днів до змагання.
3-й етап (обласний, республіканський в АР Крим, міський у м. Києві, Севастополі, Львові) проводиться з 25 до 30 березня 2014 р.
4-й етап (підсумковий) проводиться 15-18 травня 2014 р. у Львові на Фестивалі дитячого читання «Книгоманія» в межах Міжнародного дитячого фестивалю у Львові.
Пакет документів, які містять інформацію щодо організації та проведення Конкурсу можна отримати в Бродівській районній бібліотеці для дітей.
Бажаємо успіхів та перемог.

Бродівська РЦБС долучається до участі в обласному
фотопроекті «Шевченкіана Львівщини».
на відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Т.Шевченка.
Мета фотопроекту: зібрати якомога більше відомостей про пам’ятники великому Кобзарю на Львівщині. З метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, вивчення та збереження духовного, історичного та культурного надбання українського народу створити колекцію світлин пам`ятників та інформаційних матеріалів про них.
Термін проведення обласного фотопроекту – січень – жовтень 2014 року.
Учасником обласного фотопроекту може стати бібліотекар будь-якої бібліотеки, який представить фотографію пам’ятника Тарасу Шевченку у своєму населеному пункті.
Детальніше »